,

Mbajtese telefoni Fleksibel Baseus | Lazy Phone Holder

Baseus

2,200L

Mbajtese telefoni Fleksibel Baseus | Lazy Phone Holder

Mbajtese telefoni Fleksibel Baseus | Lazy Phone Holder

Cilesimet Kryesore | 
  • Dizajn i rehatshem dhe kompakt.
  • Kapese me gjeresi te rregullueshme deri ne 9 cm.
  • Mund ta poziciononi ne hapesira te ndryshme.
  • Kend rrotullimi 360 grade.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | SULR-0S
Materiali | PC, alumin
E pershtatshme per pajsijet nga 64-90mm
SKU: mbajtese-telefoni-fleksibel-baseus Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat