,

Mbajtese telefoni horizontale per makine Baseus | Bracket Holder

Baseus

1,400L

Mbajtese telefoni Baseus | Bracket Holder SUYL HP01

Mbajtese telefoni horizontale per makine Baseus | Bracket Holder

Cilesimet Kryesore | 
  • Dizajn i rehatshem dhe kompakt.
  • Ndertuar me materiale cilezor dhe rezistente.
  • Mbani te sigurte telefonat tuaj.
  • Rrotullim 360 grade.
  • Siperfaqe kontakti e bute per mbrojtje te smartphone-it tuaj.
  • Pershtatet per pajisje me madhesi 4.7-6.5 inch.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | SUYL-HP01
Materiali | ABS, Silikon
Dimensionet | 165*144*75cm
Pozicionohet ne kroskotin e makines

 

SKU: baseus-mbajtese-telefon-horizontale-per-makine Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat