,

Mbajtese telefoni me freskuese | Baseus | PUBG

Baseus

1,900L

Mbajtese telefoni me freskuese | Baseus | PUBG

Mbajtese telefoni me freskuese | Baseus | PUBG

Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Materiali | Plastike
Hyrje | 5V / 0.5A
Bateria | 500mAh
Koha e karikimit | 1 ore e 30 minuta
Koha e perdorimit | 6 ore
Dimensionet | 10.4*6.5*1.5cm
Pesha | 53kg
Pershtatet per telefona 4.7-6.5 inch dhe me te holle se 10mm
SKU: mbajtese-telefoni-mefreksuese-baseus-pubg Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat