,

Mbajtese telefoni me karikues Baseus | Car Phone charger

Baseus

2,500L

Mbajtese telefoni Baseus | Car Phone charger

Mbajtese telefoni me karikues Baseus | Car Phone charger

Cilesimet Kryesore | 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
Mbani te sigurte telefonat tuaj.
Rrotullim 360 grade per t’u pershtatur ne cdo kend qe ju nevojitet.
Karikimi me wireless funksionon vetem per smartphone te cilet e suportojne kete opsion.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Materiali | ABS, Aliazh alumini, xham i temperuar, silikon
Hyrje | 5V/2A, 9V/1.7A MAX
Dalje | 10W MAX
Pozicionohet | Ne xhamin e parme ose ne hapesiren e ventilatorit
SKU: mbajtese-telefoni-me-karikues-baseus Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Mbajtese Celulari

brands

Baseus

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat