,

Mbajtese telefoni me sensor Baseus | Phone Holder

Baseus

3,500L

Mbajtese telefoni me sensor Baseus | Phone Holder

Mbajtese telefoni me sensor Baseus | Phone Holder

Cilesimet Kryesore | 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
Mbani te sigurte telefonat tuaj.
Rrotullim 360 grade per t’u pershtatur ne cdo kend qe ju nevojitet.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Materiali | ABS, Akrilik
Hyrje | 5V-2A/9V-2A / 12V-1.67A MAX
Dalje Wifi | 5W / 7,5W / 10W / 15W MAX
Pozicionohet te kroskoti ose tek ventilatori i makines
Pozicionohet |  ne hapesiren e ventilatorit
SKU: mbajtese-telefoni-baseus-me-karikues-wirieless Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat