,

Mbajtese telefoni mini per makine Baseus | Ne shitje online

Baseus

1,100L

Mbajtese telefoni mini Baseus | Ne shitje online

Mbajtese telefoni mini per makine Baseus | Ne shitje online

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt dhe multifunksional.
Kend rrotullimi 360 grade.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
Terheqje e forte.
Shijoni video te ndryshme si ne televizor gjate udhetimit.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | SUBR-A09
SKU: mbajtese-telefoni-mini-baseus Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat