,

Mbajtese telefoni per koken e sendiljes te makines Baseus

Baseus

1,200L

Mbajtese telefoni Baseus

Mbajtese telefoni per koken e sendiljes te makines Baseus

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
Rrotullim 360 grade sipas kendit te pershtatshem per ju.
Pozicionohet ne sendiljet e  makines.
Kapje e bute e cila nuk e demton makinen.
Eshte e pershtatshme per pajisjet me permasa 4.7 deri ne 12. inch.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | SUHZ-2S
Materiali | Aliazh alumini, silikon, pc
SKU: mbajtese-telefoni-per-koken-e-sendiljes-ne-makine Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat