,

Mbajtese telefoni per makine universale me vakum

Te ndryshme

990L

Mbajtese telefoni per makine universale me vakum

Mbajtese telefoni per makine universale me vakum

Cilesimet Kryesore | 
 
  • Dizajn unik ne forme mouse.
  • Material cilesor.
  • Rrotullim ne 360 grade, rregulloni kendin e saj sipas nevojave tuaja. 
  • Nuk demton makinen dhe as telefonin tuaj. 
Specifikimet  | 
Ngjyre | E zeze
Dimensionet | 92*69*34.5mm
Pesha | 85g
Materiali | ABS, silikon
Pozicionimi | Kroskot, xham
Suporton pajisjet | deri ne 6.5 inch
Gjeresia e Kapses | 56-94mm
SKU: mbajtese-telefoni-per-makine-me-vakum Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat