,

Mbajtese telefoni silikoni dhe numerator i integruar | Baseus

Baseus

1,300L

Mbajtese telefoni dhe numerator i integruar | Baseus

Mbajtese telefoni silikoni dhe numerator i integruar | Baseus

 

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
Mbani te sigurte telefonat tuaj.
Mbeshtetje silikoni per mbrojtje te pajisjeve tuaja.
Rezistente ndaj temperaturave te larta dhe te uleta.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Materiali | Silikon ngjites
Dimensionet | 178*102*25mm
SKU: mbajtese-telefoni-silikoni-me-numerator-te-integruar-baseus Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat