,

Mbajtese telefoni tavoline Baseus | Non Slip Phone Holder

Baseus

1,490L

Mbajtese telefoni Baseus | Non Slip Phone Holder

Mbajtese telefoni tavoline Baseus | Non Slip Phone Holder

Cilesimet Kryesore | 
  • Dy funksione ne nje produkt, mbajtese telefoni dhe ornament zbukurimi.
  • Baze e qendrueshme dhe siperfaqe kontakti silikoni e cila nuk demton pajisjen tuaj.
  • Hapesire per fishen e karikimit.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | SUWY-01
Materiali | Silikon, alumin
Dimensionet | 190.99*101.34*101.34mm
SKU: mbajtese-telefoni-metalike-baseus-non-slip-phone-holder Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat