Mbajtese vaji-uthull-kripë-piper – Set 4in1


  • Material perberes prej celiku dhe inoks.
  • Shume praktik edhe  funksional ne perdorim.
  • Perdoren ne shtepi, restorante, bare etj.
  • Permasat  24×11.5×11.5 cm.
  • Mund ta zhvendosni pa asnje lloj problemi.

1,490L

MBAJTESE QELQI PER VAJI-UTHULL-KRIPE-PIPER

E pershtatur per perdorim ne shtepi, restorante edhe ne bare.

I bere prej material qelqi dhe celiku inoks.

Trasportohet lehtesisht edhe nuk ze shume hapsire ne tavolinen tuaj.

Pastrohet me uje te bollshem os eme lavastovilje.

Dimensionet e setit jane 24X11.5X11.5 cm.

Mban produktet plotesuese te fresketa dhe ne gjendjen fillestare qe ju i keni vendosur ne te.

SPECIFIKAT

Mbahen ne kuzhinen e shtepise, restorantit, barit, hotelit etj.

Sherbejne si dekor ne tavoline.

Nuk ze hapesire edhe jane rezistente me temperaturat e mjedisit perreth.

Material celik dhe qelq.

Perdoret shume lehte.

Mbajne ne menyre te sigurte edhe te fresket cdo perberes.

Porosite Online ne iBuy.al | Dyqani me i mire online

SKU: K-200720-071 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

mbajtese vaji-eraza-uthull

color

Silver

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat