, ,

Mbulese hekuri rezistente – Bli Online

Safeway

990L

MBULESE HEKURI REZISTENTE – BLI ONLINE

Mbulese shume rezistente dhe cilesore per hekurin e hekurosjes.

Mbrojeni nga goditjet dhe reniet hekurin. Vesh pllaken metalike te hekurit dhe perputhet plotesisht me te.

Jo vetem kaq por kjo mbulese mbron gjithashtu rrobat tuaja nga njollat, djegiet apo demtime te copes gjate hekurosjes.

Pershtatet me cdo model hekuri qe ka permasa standarte.

Veshja e hekurit ka vrima te cilat shperndajne njetrajtesisht nxehtesine dhe avullin.

Mbulesa e hekurit Safeway mbron hekurin tuaj nga djegia dhe e bën hekurosjen më të lehtë, më të sigurt dhe më të shpejtë.

Specifika

Mbulesë hekuri.

Vrima për shpërndarjen e avullit.

Heqje dhe vendosje e lehtë.

Përdoreni mbi pllakën metalike te  hekurit për të parandaluar djegien e rrobave.

Mbulesë silikoniper hekurin rezistente ndaj nxehtësisë.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 6006323573881 Kategori: , ,
brands

Safeway

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat