,

Mecool Smart Tv Box Android 10 ne shitje

Te ndryshme

11,500L12,500L

MECOOL SMART TV BOX ANDROID 10

Ky smart tv box Mecool e kthen televizorin tuaj normal ne nje Smart Tv.

Ketu mund te shkarkoni shume aplikacione te Google Apps. Android TV Box KM6 perdor nje procesor Amlogic S905X4 me 4 GB RAM memorie.

Pajisja TV KM6 eshte certifikuar nga Google per veçorite e komandave zanore.

Mund te luani media ne YouTube, Google Music, Google Play Store dhe Chromecast.

Kutia MECOOL KM6 Android TV  jep permbajtje 4K HDR ne ekranin tuaj te televizorit inteligjent.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: i-2120727 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Brown

LLoji

32GB, 64GB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat