Mini Boks me bluetooth Awei | Ne forme lepuri

Awei

2,800L

Mini Boks me bluetooth Awei  Y 700

Mini Boks me bluetooth Awei | Ne forme lepuri

Cilesimet Kryesore | 
 
  • Dizjan kompakt i cili fsheh nje bass te fuqishem.
  • Tingull i qarte.
  • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth.
  • Mund te lidhet dhe me pajisjet me fishe AUX 3.5mm.
 
Specifikimet  | 
 
Marka | Awei
Modeli | Y700
Bluetooth | V2.1+EDR
Distanca e transmetimit | 10 metra
Fuqia ne dalje | 3W
Frekuenca  | 100Hz-20kHz
Bateria | 400mAh
Koha  karikimit |  3 ore 
Koha e perdorimi | 3 ore 
Dimensionet  | 70*55*95mm
Pesha | 150g
SKU: mini-boks-awei-y700 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Awei

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat