,

Mini filter karboni per ujin Purifier ne shitje – Bli Online

Te ndryshme

  • Filter uji per rubinetin.
  • Eliminon klorin nga uji dhe bakteret e tjera.
  • Ofron uje me te paster edhe te shendetshem.
  • Praktik edhe funksional.
  • Instalim i thjeshte.

600L

MINI FILTER KARBONI PER RUBINETIN

Filteri i ujit i pasur me karbon instalohet direkt ne rubinetin tuaj dhe posedon nje teknologji moderne te filterit te ujit.

Me kete filter, uji juaj do te jete i paster  nga cdo mineral kimikat edhe e pastron nga klori edhe bakteret.

Mini filteri Purifer mundeson uje te sigurt ehde te shendetshem per ju dhe familjen tuaj.

Temperatura qe ky filter te jape efekt duhet te jete normale.

Nese temperatura arrin deri ne 50 grade celcius rekomandohet qe uje te mos filtrohet me kete filter.

Filtri rekomadohet te nderrohet 3-6 muaj edhe pse varet nga frekuenca juaj per te konsumuar uje.filter karboni purifer produkt online vetem ne iBuy al

SPECIFIKIMET

Instalohet shume thjeshte ne rubinet.

Per uje me te paster dhe me te shendetshem.

Nderrohet 1 here ne 3 muaj.

Pershtatet me cdo lloj rubineti.

 

 

 

 


 

Bli Online ne iBuy.al me cmimin me te mire ne treg.

SKU: filter-karboni-per-rubinetin Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E bardhe

LLoji

Filter Uji

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat