,

Mini kabell USB Lekure | Baseus Calyn AOT

Baseus

590L

Mini kabell USB Lekure | Baseus Calyn AOT

Mini kabell USB Lekure | Baseus Calyn AOT

Cilesimet Kryesore | 
  • Fishe karikimi dhe transmetimi te dhenash e sigurte.
  • Dizajn kompakt lekure per tu mbajtur me vete. 
  • Suporton pajisjet Apple me porte Lightning.
 
Specifikimet  | 
 
Marka | Baseus
Modeli | Calyn AOT
Gjatesia | 20cm
Materiali | Aliazh zinku, lekure
Dalje | 2.1A
Dimensionet | 6.6*5.5*0.35mm
SKU: Mini-kabel- USB-Lekure-Baseus-Calyn-AOT Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat