,

Mini Mbajtese telefoni elegante per makinen Baseus

Baseus

1,200L

Mini Mbajtese telefoni elegante per makinen Baseus

Mini Mbajtese telefoni elegante per makinen Baseus

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
Rrotullim 360 grade sipas kendit te pershtatshem per ju.
Kapje e bute e cila nuk e demton makinen.
Eshte e pershtatshme per pajisjet me permasa 4 deri ne 6 inch.
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | SUGX-A0V
Materiali | Aliazh alumini, silikon
Dimensionet | 18.8*9.2*4.6cm
SKU: mini0mbajtese-telefoni-baseus-elegante Kategori: ,
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat