,

Mini mbajtese telefoni per makine Baseus | Gravity Phone holder

Baseus

900L

Mini mbajtese telefoni Baseus | Gravity Phone holder

Mini mbajtese telefoni per makine Baseus | Gravity Phone holder

Cilesimet Kryesore | 
  • Dizajn i rehatshem dhe kompakt.
  • Ndertuar me materiale cilezor dhe rezistente.
  • Mbani te sigurte telefonat tuaj.
  • Rrotullim 360 grade.
  • Siperfaqe kontakti e bute per mbrojtje te smartphone-it tuaj.
  • Pozicionohet te grilat e Ventilatorit.
  • Pershtatet per pajisje me madhesi 4-5 inch.
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Materiali | ABS, Aliazh Alumini
Dimensionet | 8.4*9.3*8.6cm
Pesha | 100g
SKU: mini-mbajtese-telefoni-baseus-gravity Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat