, ,

Mini Projektor Portabel LED T300


5,490L

MINI PROJEKTOR PORTABEL LED T300

Videoprojektori mini është i lehtë dhe i lëvizshëm, dhe mund të merret lehtesisht ne çantë.

Shijoni filmat tuaj te preferuar ne nje ekran me te maadh, videot apo lojerat e ndryshme në shtëpi apo në oborrin e jashtëm, duke udhëtuar, kampe dhe vende të tjera me kete Projektor Led T300.

Projektim i ajrit ftohës me efikasitet të lartë për të siguruar 24 orë punë të pandërprerë dhe të qëndrueshme.

Ka disa butona operues mjafton ti shtypni  për t’ju ndihmuar të kontrolloni lehtësisht projektorin.

Jo vetem dizajn por dhe performance e permiresuar, 1080P Full HD dhe rezolucioni rritet në 640 x 360.

Përmirëson shkëlqimin dhe permiresimin me ngjyra të imazhit për ta bërë imazhin më të qartë dhe më të rehatshëm.

Projektori  është i pajisur me porta të shumëfishta, përfshirë HDMI, USB, audio, TF dhe AV.

Lidhet lehtësisht me një larmi pajisjesh multimediale, të tilla si Android Box, laptopë, desktop, kamera dixhitale, një ndërfaqe e re UI, pajisje me mundësi HDMI për të luajtur video, shfaqje televizive, etj.

Produkti ideal per mbajtjen e fëmijëve larg celularëve dhe iPad-ve, qe mbron sytë e fëmijëve.

Specifika

Modeli: mini projektori T300led mini projector t300 online ibuy al

Ngjyra e verdhe.

Teknologjia e Imazheve: TET LCD

Rezolucioni fizik: 320 * 240

Mbështet rezolucionin më të lartë: 1920 * 1080

Fokusi: manual

Distanca e Projeksionit: 19.7-118.1 in.

Raporti i aspektit të ekranit: 16: 9/4: 3

Jeta e burimit të dritës: 20000 orë

Fuqia: 20W (maksimumi)

Përshtatësi: 12V-2A

Mënyra e funksionimit: manual / telekomandë

Madhësia e projeksionit: rreth 16-100 inç

Lumens: 400-600.

Raporti i kontrastit: 800: 1

 Ndërfaqja e hyrjes: HDMI, USB, audio 3.5 mm, foleja e kartës TF, hyrja e energjisë 5V-2A

Formati i figurës: BMP, PNG, JPEG

Formati i videos: MP4, RMVB, AVI, RM, MKV, etj.

Formati i audios: MP3, WMA, OGG, AAC, FLAC, APE, WAV

Madhësia e produktit: Përafërsisht 4488 x 3425 x 1969 mm.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Mini Projektor Portabel LED T300 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat