,

Mjalt per shtim ne peshe natyral – Honey D+

Te ndryshme

 • Rrit oreksin dhe shton deshiren per te ngrene buke
 • Qeteson sistemin nervor
 • Forcon imunitetin
 • Mbron dhe forcon shikimin
 • Pasuron gjakun dhe kockat me vitamina
 • Iu furnizon me energji per te gjithe diten
 • Ndihmon procesin e tretjes
 •  I pasur me vitaminen A, B, B1, B6, H dhe C

2,650L

Mjalt per shtim ne peshe natyral – Honey D

Mjalte per shtim ne peshe natyral – Honey D me vlera te larta ushqyese,  permban te gjitha mineralet e nevojshme per te shtuar peshe dhe per te fituar energjine e humbur. Honey D+ forcon imunitetin dhe i jep trupit fuqi, duke gjeneruar plot 1500 kalori ne dite.

Mjalte per shtim ne peshe – Mjalti me i mire i momentit 

Mjalt per shtim peshe eshte nje nga produktet me te mira per shtimin ne peshe. Nese do e provoni dhe ndiqni hapat e duhura, atehere do te ngelni te mahnitur nga rezultati. E dizajnuar speciale për personat që vuajnë nga anemia nënpesha lodhja humbja e gjakut e shpeshte.

Mjalti për shtimin në peshë ka shume funksione nga te cilat ju do te ngelni teper te kenaqur. Rrit oreksin dhe shton deshiren per t’u ushqyer, do ju qetesoje sistemin nervor, mundeson forcimin e imunitetit i cili eshte teper i rendeshishem qe nje person te arrije te jete i shendetshem.

Mjalte per shtim peshe gjithashtu mbron dhe forcon shikimin, do ju pasuroj gjakun dhe kockat me vitamina, largon lodhjen e perditshme qe ju mund te merni nga puna e shumte ose te tjera.

Funksione te tjera:

Nje nga vetite me te mira te mjaltit eshte qe j’u mbush me energji dhe ju bene teper produktiv ne jeten e perditshme. Gjithashtu nese keni probleme me stomakun dhe procesin e tretjes stomaku juaj nuk mund ta kryej plotesishte. Mjalti per shtim peshe do e perfundoj kete proces.Mjalti do ju ndihmoje me problemet e apetit dhe dobësive të imunitetit tuaj

Mjalt per shtim ne peshe do pasuroje trupin tuaj me vitamina esenciale qe i mungojne trupit tuaj si vitamina A, B, B1, B6, H dhe C. Ideale gjithashtu per personat qe merren me fitness, e perdorin ne vend te proteinave sepse Honey Power D nuk ka asnje efekt anesor dhe nuk demton organizmin.

Përbërësit e mjaltit për shtimin e peshës janë të gjërë dhe kanë veti efektive në fuqizimin e vitaminave për forcimin e shëndetit tuaj në arritjen e peshës ideale .

Perdorimi i mjaltit per nje rezultat maksimal

Cdo mengjes ju mund te perzieni dy lugë të mesme mjaltë me një gotë qumësht me yndyrë të plotë. Ky eshte thjeshte nje opsion, por ka edhe shume te tjere.

Nje opsione tjeter eshte kombinimi i mjalt per shtim ne peshe me fruta, si pershembull banane dhe tershere.

Ne nje blender ju mund te fusni 1 ose 2 banane të përzihen mirë dhe konsumohet menjehere. Sepse perndryshe humbasin vetite ushqyese (ne varesi te rezultatit qe ju deshironi). Dhe mund te shtoni 1 gote qumesht dhe dy luge Mjalte per shtim peshe. Ne duhet të ushqehemi me 500-1000 minimalisht kalori në ditë më shumë se normalisht, dhe mjalti do ju ndihmoje ta arrini kete.

Mengjesi juaj do te jete perfekt ne kete menyre.

SPECIFIKATmjalt per shtim ne peshe ibuy al

 • Rrit oreksin dhe shton deshiren per te ngrene buke.
 • Qeteson sistemin nervor.
 • Forcon imunitetin.
 • Mbron dhe forcon shikimin.
 • Pasuron gjakun dhe kockat me vitamina.
 • Largon lodhjen.
 • Iu furnizon me energji per te gjithe diten.
 • Ndihmon procesin e tretjes.
 • Pasuron trupin me viatminat esenciale qe i mungojne organizmit.
 •  I pasur me vitaminen A, B, B1, B6, H dhe C.
 • Te ruhet ne temperature 0.
 • Ideale per personat qe merren me fitness, e perdorin ne vend te proteinave sepse Honey Power D nuk ka asnje efekt anesor dhe nuk demton organizmin.

 

SKU: Mjalte per shtim ne peshe - Honey D+ Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Medikament natyral

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat