,

Mjalte Bronhit Honey D+ me veti kurative – Produkte Online

Honey D+

2,950L

MJALTE BRONHIT HONEY D+

Mjalte Bronhit Honey D+

Efektet nga konsumimi i tij | 

 • Nxit rritjen e qelizave te reja.
 • Nxit sherimin e indeve.
 • Rregullon temperaturen e trupit.
 • Rregullon shtypjen e gjakut.
 • Rrit rezistencen ndaj infeksioneve.
 • Stabilizon sistemin nervor.
 • Ngadaleson rritjen e tumorit.
 • Eliminon sasite e teperta te kalciumit.
 • Nxit rritjen e indit te lekures dhe parandalon rrudhat.
 • Kuron kollen e thate.
 • Ndalon Sekrecionet nga hunda.
 • Rrit fuqine dhe qendrueshmerine.
 • Lufton kunder kancerit, diabetit, kolesterolit, artritit dhe depresionit.
 • Ndihmon te semuret me bronkit duke u hapur kanalet e frymemarrjes dhe ndalon infeksionet dhe semundjet e tjera qe sulmojne Hepatitin B.

Perdorimi | Te konsumohet ne mengjes dhe mbremje. Merret nje luge gjelle uje ose qumesht ne temperature mesatare dhe nje luge e mesme mjalte. Vendosen ne nje filxhan kafe, perzihen mire dhe konsumohet.

Sasia | 1kg

SKU: mjalte-bronhit-honey-D+ Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Honey D+

LLoji

Mjalt

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat