,

Mobile Phone Huawei Y200 Battery – Origjinale 1250 mAh


990L

 Huawei Y200 – Battery

Mobile Phone Huawei Y200 Battery – Origjinale 1250 mAh

  • Kapaciteti: 1250 mAh
  • Lloji i baterise: Li-ion
  • Tensioni: 3.7 V
  • Me sistem mbrojtje: e sigurt nga qarku i shkurter, luhatjet e tensionit dhe mbinxehja
  • Flisni ne telefon, luani lojrat qe deshironi, degjoni muzike pa u shqetesuar per gjendjen e baterise
  • E integruar ne brendesi me michrocip i cili parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine
  • Siguri dhe cilesi e certefikuar nga Rohs dhe CE
SKU: bateri-huawei-Y200 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat