,

Mp3 Player me Bluetooth dhe Mikrofon | G11

Te ndryshme

1,900L

Mp3 Player me Bluetooth dhe Mikrofon | G11

Mp3 Player me Bluetooth dhe Mikrofon | G11

Cilesimet Kryesore  | 

Modeli | G11
Bluetooth | V4.2
Distanca e transmetimit | 10 deri 15 meter
Mikrofon i integruar
Distanca e funksionimit te mikrofonit | 2 metra
Hyrje | AUX
Dimensionet | 14.5*4.5*3.5cm
Degjoni muziken tuaj te preferuar me audio te paster nga karte memorje, usb, apo dalje AUX.
SKU: car-mp3-player-me-bluetooth-g11 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

MP3 dhe Karikues per makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat