,

MP3 Player me Bluetooth dhe Porte USB per makine

Te ndryshme

1,490L

MP3 Player me Bluetooth BT 307-A

MP3 Player me Bluetooth dhe Porte USB per makine

Cilesimet Kryesore  | 

Modeli | BT-307A
Bluetooth | V2.1
Distanca e transmetimit | 10 deri 15 meter
Frekuenca e pergjigjes | 20Hz-15000Hz
Mikrofon i integruar
Tensioni | 12V
Fuqia | 1W
Porte | USB & Karte Memorje
Telekomande | Po
SKU: car-mp3-player-bt-307-a Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

MP3 dhe Karikues per makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat