Nail Dust Collector | Makineri per tharjen e xhelit tek thonjte


  • Material metalik.
  • Tension: 100-240V.
  • Fuqia: 54Watt.
  • Pajisur me 36 drita LED.
  • Bene tharjen nga 30-590 sekonda

3,990L

NAIL DUST COLLECTOR PER XHELIN E THONJVE

Furra per tharjen e xhelit eshte e perbere me nje hapesire te përshtatshme për mbajtjen e 2 duarve dhe këmbëve në të njëjtën kohë per te bere tharjen e xhelit qe eshte aplikuar ne thonj.

Ajo nuk e shkakton ndjesine e djegies si e kane makinerit apo furrat e tjera.

Makine tharese eshte e perbere nga nje drite LED, e cila nuk ka asnje efekt ne syte apo lekuren tuaj.

Furra funksion me nje shpejtesi te larte veprimi, ku shpejtesia maksimale arrin rreth 25000rmp.

Produkti eshte i pajisur me nje rrjete qe ka perberje metalike e cila eshte ideaur per te terhequr te gjitha papastertite.

Tharja e thonjve behet per  30, 60 dhe 590 sekonda.

Mund ta mbani per ta aplikuar per perdorim vetjak, por edhe profesional.

Kjo furre eshte e perbere me 36 drita LED qe i shtojn akoma me teper fuqine tharese.

SPECIFIKATNail Dust Collector furre tharese xhel thonj bli online iBuy al

Material metalik me cilesi teper te larte.

Tensioni: 100 deri ne 240V.

Fuqia: 54Watt.

Madhësia : 35cm * 30cm * 11.5cm

Me sistem pastrimi.

Ideaur me 36 drita LED.

E pershtatshme per t’i vendosur edhe te dyja kembet apo duart.

Ngjyre e bardhe.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Sigurte.

SKU: K-200720-042 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
color

E bardhe

Memorja

Makineri per tharjen e xhelit

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat