, ,

Ngrohës gote dhe karikues 4ne1


3,500L

NGROHES GOTE DHE KARIKUES 4 NE 1

Portë karikimi 4 në 1: pajisje shumëfunksionale e karikimit mund të karikojë iphone, airpods, orë apple dhe të ngrohë goten në të njëjtën kohë.

Kjo pajisje karikimi ju ndihmon të organizoni pajisjet dhe kabllot tuaja, e bën tryezën tuaj të rregullt dhe të rregullt.

Sistemi i kontrollit të temperaturës

Ky ngrohës elektrik është përdorur për të ngrohur filxhanin, për të mbajtur kafenë, qumështin dhe çajin në filxhan në një temperaturë konstante rreth 131 ° F, për të ruajtur një shije të mirë, të përshtatshme për pije gjatë gjithë ditës.

Përputhshmëri e gjerë: Karikues pa fishe 10W i pajtueshëm me thuajse të gjitha pajisjet përfshirë serinë iWatch 1,2,3,4, Airpods, Airpods pro dhe iPhone11, 11 Pro, 11 Pro max, XS, Max, Xr, X, 8, 8 Plus Samsung Galaxy Note 9,8,7,5 S9 plus, S8, S8 plus, S7, S7 edge, S6 edge plus.

I sigurt dhe i besueshëm: Baza e ngrohjes ka të integruar modulin e marrjes së karikimit pa fisha dhe pllakën e ngrohjes.

Sensori inteligjent i kontrollit të temperaturës.

Çipi i integruar mund të mbrojë pajisjen tuaj nga qarku i shkurtër, tensioni i larte dhe mbi ngarkesë.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: karikues-wireless-me-ngrohje-gote Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat