,

Ore inteligjente X7 Plus Max Seria 7 ne shitje online

Te ndryshme

2,800L

ORE INTELIGJENTE X7 PLUS MAX SERIA 7

Ore inteligjente x7 plus max e pershtatshme per meshkuj dhe femra fale ngjyrave te ndryshme ne dispozicion dhe dizajnit te saj.

Mbeshtetja e sistemit te telefonave celulare Android 5.0 dhe me lart; iOS 9.0 dhe me lart.

Numerimi i hapave, koha e ushtrimeve, menyra e ushtrimeve (ulje, vrapim, ciklizem,  pingpong, tenis, kercime, basketboll.

Monitorimi i shendetit: Matja e rrahjeve te zemres ne kohe reale (dinamike, statike), presioni i gjakut, matja e oksigjenit në gjak.

Kujtesa e qendrimit ulur, kujtesa e thirrjeve, shtytja e mesazheve (SMS / QQ / WeChat / Skype / Facebook / Twiter / Line / WhatsApp)

Funksione te tjera: Telefono, kontakto, modaliteti “do not disturb”, kontrolli i muzikes, kronometri, ore me zile etj.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-23456991 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black, Blu, Red, Rose

LLoji

SmartWatch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat