, ,

Ore Smart V5 – Bluetooth touch screen

Te ndryshme

2,900L

ORE SMART V5 -BLUETOOTH TOUCH SCREEN

Mbështet kartën Micro SIM. Karta TF mund të zgjatet në 32 GB

Sistemi i pajtueshëm: Android 4.0 e lart Me kamerë 0.8MP

Ekran me kapacitet 3D të lakuar me prekje

Kapaciteti i baterisë: 280 MAh

Funksioni

Vendosni kartën SIM, telefonin, SMS, email, WeChat, MP3, lojë lokale MP4, Bluetooth muzikant, QQ, WeChat, facebook, etj.

Memorie : 32 MB + 32 MB, mbështet një kartë të jashtme Micro SD, deri në 32 GB (karta Micro SD nuk përfshihet)

Ekran me rreth të plotë 1,54 inç 240×240 IPS HD

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Ore Smart V5 - Bluetooth touch screen Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat