Organizues per makine M88 – Car seat organiser

Te ndryshme

1,100L1,900L

ORGANIZUES PER MAKINE

Organizues per makine M88 menyra me efektive per te parandaluar qe telefonat, dezinfektuesit, çelesat, pijet, syzet e diellit dhe sende te tjera te vogla te bien ne boshllekun e sediljes.

Kutia organizuese do t’ju ndihmoje te shmangni rremujen ne makine dhe te krijoni nje mjedis te paster.

I lehte per tu vendosur midis pjeses boshe te sediljeve , pershtatet me shumicen e automjeteve.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: organizues-m88 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

1 cope, 2 cope

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat