Organizues per raftet me 4 pjese


990L

ORGANIZUES PER RAFTET ME KATER PJESE

Sistemoni raftet tuaja ne menyre perfekte me organizuesin i cili vjen me kater pjese te ndryshme.

Materiali eshte i cilesise se larte PVC.

Organizuesit kane permasa te ndryshme.

Pastrohet lehtesisht.

Rezistent ndaj njollave dhe pluhurave.

Permasat e kutive jane:

29*29*14 cm                                   14*14*14 cm

14*28*14 cm                                   14*14*14 cm

Perfekt per te organizuar make-up tuaja, produktet e kosmetiket, te brendshmet, corapet ose rrobat tuaja.

 

 

SKU: t02344 Kategori:
Pesha4 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat