,

Cante organizuese me pjese lekure


1,290L

CANTE ORGANIZUESE ME PJESE LEKURE

Sistemoni raftet tuaj me ndihmen e cantes qe iBuy sjell per ju.

Canta ka hapsire te bollshme dhe mund te vendosni cfare te deshironi ne te.

Material PVC i cilesise se larte dhe rezistente ndaj perdorimit.

Canta mund te pastrohet lehtesisht me nje leter te lagur dhe eshte rezistente ndaj njollave.

Dizajni me pjese lekure e ben kete cante ideale dhe si aksesor zbukurimi.

Permasa kompakte per tu marr me vete ne shtepine tuaj.

Canta ka nje pjese dritare te tejdukshme qe ju lejon te shikoni se cfare keni vendosur ne brendesi te saj.

Mund te perdoret per te sistemuar make-up tuaja, aksesoret, produktet kosmetike si dhe  veshjet tuaja.

Dimesionet: 23*14 cm

SKU: t03891 Kategori: ,
Përmasa23 × 14 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat