Organizues kepucesh me 10 ndarje


990L

ORGANIZUES KEPUCESH ME 10 NDARJE

Organizues kepucesh me 10 ndarje.

E thjeshte  ne perdorim.

Mund te vendoset nen krevat ose ne dollap.

Pjesa e siperme transparente ju lejon te shihni kepucet tuaja.

Ndarjet pershtaten me madhesi te ndryshme kepucesh.

Mbron kepucet nga demtimi, gervishtja dhe pluhuri.

Permasat: 58*58*12 cm

Mund ta merrni me vete ne udhetime

SKU: t9570 Kategori:
Përmasa58 × 58 × 12 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat