,

Organizues per raftin 31*25*12 cm


490L

ORGANIZUES PER RAFTIN 31*25*12 CM

Raftet e organizuara te kursejne kohe per gjetjen e produkteve qe deshironi.

Ideal per te vendosur corapet, te brendshmet si dhe produktet kozmetike.

Organizuesi vjen me 12 ndarje.

Vjen ne tre ngjyra te ndryshme: roze, gri dhe kafe.

Permasa: 31*25*12 cm

SKU: t7552 Kategori: ,
Përmasa31 × 25 × 12 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat