,

Organizues cantash me 10 kuti


1,290L

ORGANIZUES PER CANTA

Shumica e gocave kane pothuajse shume canta.

Per ti ruajtur ato nga demtimi vjen ne ndihme organizuesi i cantave.

Rafti i organizon te gjitha cantat tuaja ne ate menyre qe ju do ta keni te lehte te gjeni se cilen deshironi.

Ze shume pak hapesire.

Mund te varet ne dollap fale varses.

Mund te vendosni deri ne 10 canta.

I ruani ato nga demtimi dhe deformimi.

Permasat: 37 x125 cm.

SKU: t8092 Kategori: ,
Përmasa37 × 125 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat