, ,

Backpack – Cante shpine ne shitje online

Te ndryshme

3,500L

BACKPACK-CANTE SHPINE

Canta shpine ka nje permbajteje 3 ne 1.

Çanta e shpines eshte bere kryesisht nga pelhura Oxford me cilesi te larte, e cila eshte e papershkueshme nga uji, e qendrueshme, e shendetshme. Ka nje doreze te ngjeshur per ngritje me dore me lehte.

Kjo  backpack ka te integraur nje porte USB , e cila mund të perdoret per te karikuar telefonin, ndezjen e   pajisjeve te tjetera elektronike ne menyre te pershtatshme.

Eshte e perkryer per studentë, femije, vajza dhe djem adoleshentesi dhe per te rritur. E pershtatshem per shkolle, piknik ,aktivitete sportive, kamping, udhetime dhe pushime.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120708 Kategori: , ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Cante

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat