,

Set me kater karrige dhe tavoline kampingu

Te ndryshme

4,490L

SET ME KATER KARRIGE DHE TAVOLINE KAMPINGU

Set me kater karrige dhe tavoline me peshe te lehte dhe dizajn portativ perfekt per plazh, kamping dhe ambiente te jashtme.

Tavolina eshte e pajisur me dy mbajtese per te vendosur gotat gjate kohes se pushimit ne te.

Bere prej materiali me dendesi te larte, rezistence te larte dhe super te qendrueshem per kapacitet te madh mbajtes.

Ky set fantastik me karrige dhe tavoline portative eshte i domosdoshem per aktivitetet ne natyre, duke ju ofruar komoditetin dhe relaksin qe ju nevojitet.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

 

SKU: Q-0222169 Kategori: ,
Pesha3 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

karrige portative, Tavoline Portative

color

Green

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat