, ,

Set tavoline dhe karrige portabel per kamping

Te ndryshme

4,000L

SET TAVOLINE DHE KARRIGE PORTABEL PER KAMPING

Set portabel me tavoline dhe dy karrige perfekte per kamping, piknik, apo oborrin e shtepise.

Dizajn praktik i cili ju mundeson te palosen te gjitha se bashku dhe te merren lehtesisht si nje valixhe me doreze.

Set tavoline dhe karrige per piknik

Projektim unik me tuba alumini rezistent dhe te qendrueshem dhe pelhure me dendesi te larte dhe te sigurt ne perdorim.

Perfekt per piknik, plazhe, festa, peshkim, kamping , apo udhetime me familjen dhe miqte.

E pajisur me doreze portative, eshte e lehte per transport te lehte pa pasur nevoje per shume force.

E thjeshte per tu instaluar dhe perdorur  kudo brenda vetem disa sekondash me disa hapa te thjeshte.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: tavoline-me-dy-karrige Kategori: , ,
Pesha4 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Tavoline Portative

color

White & Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat