Tavoline Portative Mate II – Portable Table – White

Te ndryshme

2,490L

TAVOLINE PORTATIVE MATE II

Tavoline Portaive – Portable Table Mate II

Tavolina Portative eshte nje zbulim i shkelqyer per personat praktik dhe per ambjentet me pak hapesire.
Ne ngjyre te bardhe, kombinohet me se miri me cdo ambjent tuajin, dhome gjumi, sallon, kuzhine, zyre etj.
Tavoline Mate II eshte jashtezakonisht funksionale. Ju mund ta perdorni gjate kohes qe punoni ne laptop, ose kur jeni duke pare nje film ne shtratin tuaj. Perfekte per te konsumuar mengjesin ne shtrat apo cdo vakt tjeter.
Dizajn i palosshem per te kursyer hapesire jo vetem gjate perdorimit por dhe kur nuk ju duhet me. Brenda 2 minutave ajo do te jete si nje flete e holle e bardhe.
SKU: tavoline-portative-mate-II Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Tavoline Portative

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat