,

Tapet per yoga – Ushtrime Joga ne shtepi

Te ndryshme
Gjendje:

3 ne stok


2,200L

3 ne stok

TAPET PER YOGA – USHTRIME JOGA NE SHTEPI

Me lehte se kurre tashme ju mund te beni ushtrimet tuaja te preferuara te joges ne kushte shtepie.

Nese nuk keni kohe per te shkuar ne palestra, ky tapet eshte zgjidhja ideale per ju.

Kurseni njekohesisht dhe shpenzime te teperta ne klasa te shtrenjta joge me kete pajisje.

Material i parreshqitshem, nuk krijon bezdisje tek ju gjate perdorimit.joga ne shtepi bli online ibuy al

Eshte rezistent ndaj ujit apo djerses.

Fale dizajnit praktik dhe peshes se lehte e transportoni ate lehtesisht.

Material cilesor shume rezistent dhe pa aroma te bezdisshme.

Ushtrohuni ne rehatine e shtepise, kur te deshironi ju.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: 20902860 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat