Cante shpine Xiaomi Mi Business Backpack

Xiaomi

Cante shpine Xiaomi Mi

Dizajn klasik dhe elegant

Ideal per perdorim profesional

Me ndarje te shumta per sende te ndryshme

3,200L

CANTE SHPINE XIAOMI MI BUSINESS BACKPACK

Cante shpine Xiaomi ideale per personat qe preferojne nje dizajn diskret dhe jetegjate.

Gjithashtu eshte e shkelqyer per personat biznesmene te cilet duhet te kene me vete laptopin apo pajisje te tjera te punes.

Dizajn modern por dhe shume praktik, fale kapacitetit te madh mbajtes prej 18 litra.

Eshte e persosur per udhetime ditore apo dhe perditshmeri tuaj per te marre me vete te gjitha sendet e nevojshme.

Cante Mi Xiaomi

Nese ju nevojitet nje cante shpine me dizajn inovativ, me peshe te lehte ku sendet tuaja do te jene plotesisht te sigurta atehere kjo eshte canta ideale per ju.

Ka nje peshe te lehte per shkak te materialit perberes te saj prej poliestre te qendrueshem dhe rezistent ndaj ujit.

Canta ka disa ndarje te ndryshme brenda per te ruajtur sende te ndryshme ne menyre te rregullt.

Eshte shume praktike per te mbajtur dhe notebook deri në 15,6 inç.

Me doreze te pasme e cila mund te vendoset dhe te kapet ne valixhen e udhetimit.

Karakteristikaxiaomi mi business pack ibuy al

Dizajn klasik dhe elegant

Ideal per perdorim profesional

Me ndarje te shumefishta

Xhep i vogel perpara

Cante Xiaomi Mi 

Kapaciteti 18 litra

Dimensionet 280 x 150 x 430 mm

Materiali Poliester


Bli mire dhe lire ne iBuy.al

 

SKU: Cante-shpine-Xiaomi-Mi-Business Kategori: Etiketë:
Pesha0.2 g/kg
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat