, ,

Cante organizuese 65*45*24 cm


  • Organizues per shtepine
  • Rezistent ndaj perdorimit.
  • Dizajne elegante
  • Pastrohet lehtesisht.
  • Material PVC i cilesise se larte
  • Permasat: 65*45*24 cm
  • Mund ta perdorni si kosh per lojrat, organizues per peshqiret, carcafet ose rrobat tuaja.

690L

CANTE ORGANIZUESE

Organizimi i shtepise suaj behet me i lehte fale organizuesve qe sjell iBuy.

Ngjyra e bardhe dhe shkrimi elegant e bejne kete organizues te vecante nga organizuesit e tjere.

Kutia ndertohet nga material PVC i cilesise se larte.

Ofron prdorim afatgjate dhe eshte rezistent ndaj perdorimit.

Dizajn elegant i cili pershtatet me ambientin e shtepise suaj.

Mund ta perdorni si kosh per lojrat, organizues per peshqiret carcafet ose rrobat tuaja.

Pastrohet lehtesisht dhe nuk mban pluhur.

Permasat: 65*45*24 cm

 

SKU: t04195 Kategori: , ,
Përmasa65 × 45 × 24 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat