Organizuese per kepucet 35*22*40 cm


  • Udhetimet tuaja do te jene me te thjeshta me kete organizues
  • Sistemoni kepucet tuaja dhe i mbroni ato nga gerrvishtja, pluhuri dhe demtimi.
  • Mbyllet lehtesisht me zinxhir.
  • Ju kursen kohe dhe eleminoni rremujen ne gjetjen e kepuceve qe deshironi.
  • Organizuesi ka 6 ndarje ne brendesi.
  • Pjesa e siperme transparente ju lejon te shihni kepucet tuaja.
  • Permasat: 35*22*40 cm

990L

ORGANIZUESE PER KEPUCE

Udhetimet tuaja do te jene me te thjeshta me kete organizues

Sistemoni kepucet tuaja dhe i mbroni ato nga gervishtja, pluhuri dhe demtimi.

Mbyllet lehtesisht me zinxhir.

Ju kursen kohe dhe eleminoni rremujen ne gjetjen e kepuceve qe deshironi.

Organizuesi ka 6 ndarje ne brendesi.

Pjesa e siperme transparente ju lejon te shihni kepucet tuaja.

Mund te vendoset dhe tek doreza e valixhes.

Permasat: 35*22*40 cm

SKU: t7293 Kategori:
Përmasa35 × 22 × 40 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat