,

Raft metalik per organizimin e kepuceve

Te ndryshme

Mbajtese per kepucet tuaja

Funksional dhe fleksibel

Dizajni i thjeshte dhe modern

Teper praktik dhe i lehte

Zgjidhje shume e mire per ambientet tuaja te brendshme

990L

RAFT METALIK PER ORGANIZIMIN E KEPUCEVE

Numri i kepuceve tuaja eshte rritur dhe nuk keni mjaftueshem rafte per to ?

Nese keni probleme me mungesen e hapesirave ose organizimit ne shtepite tuaja zgjidhja jane keto rafte kepucesh.

Mbajtese per kepucet metalike e cila ju ndihmon ne organizimin e tyre dhe kursimin e hapesirave.

Vjen me 4 rafte dhe mund te vendosni shume kepuce ne raftin tuaj.

Tashme mund te mbani ambientet tuaja te rregullta dhe te pastra.

Teper praktike mund te zhvendoset lehtesisht sipas nevojave dhe deshirave tuaja.

I pershtatshem per cdo ambient.

 KARAKTERISTIKA

Funksional dhe fleksibel.

Dizajni i thjeshte dhe modern.

Lehte per tu instaluar dhe e qendrueshme ne perdorim.

Raft kepucesh moderne dhe praktike ne formen “Z”.

Eshte e papershkueshme nga uji dhe nuk krijon probleme me lageshtine.

Zgjidhje shume e mire per ambientet tuaja te brendshme.

SPECIFIKA

Emri : Mbajtese metalike per kepucet.

Ngjyrat: blu , roze, gri, kafe.

Materiali: ABS , celik inox.

Numri i rafteve : 4

Madhesia: 47.5 * 19 * 46cm.

100% marke e re dhe me cilesi te larte.

Bere prej hekuri, i qendrueshem dhe i forte


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

 

SKU: Raft-metalik-per-organizimin-e kepuceve Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat