,

Raft organizues prej druri bamboo

Te ndryshme

Material cilesor bambo

I sigurte dhe i qendrueshem

Kursen hapesirat tuaja

Teper praktik dhe funksional

Dizajn modern dhe unik

3,200L3,900L

RAFT ORGANIZUES PREJ DRURI BAMBOO

Raft organizues i bere nga materiali bambu mundeson sigurimin e hapesirave shtese ne te cilin mund te vendosni nje larmi artikujsh.

Mjafte i thelle dhe i larte per te vendosur ne te : fotografi, bime te ndryshme, koleksione udhetimesh , suvenire , sende dekoruese ose mund te perdoret me se miri edhe si nje raft librash.

I pershtatshem per tu vendosur ne : dhomen e ndenjes ose te gjumit , kuzhine , tualet , zyre etj.

Vjen me nje dizajn unik , modern dhe teper elegant , me kendin 90 grade e ben ate lehtesisht te adaptueshem ne te gjithe cepat e ambienteve tuaja.

Instalohet shume thjeshte  , aspak impenjativ dhe mund te transportohet lehtesisht.

Siguron nje atmosfere te kendshme ne ambientet tuaja.

I pajisur me 3 permasa te ndryshme , me 3 rafte , 4 rafte dhe 5 rafte.

KARAKTERISTIKA

Material cilesor bambo.

I sigurte dhe i qendrueshem.

Instalohet fare lehte.

Kursen hapesirat tuaja.

Teper praktik dhe funksional.

Mund te perdoret ne cdo ambient qe te deshironi.

Dizajn modern dhe unik.

SPECIFIKA

Emri : Raft organizues

Stili : Minimalist , modern

Materiali : Bambu

Klasifikimi i ngjyres : Ngjyra kaf

Pesha : 5 kg

Numri i rafteve : 3 , 4 , 5

Madhesia :

Me 3 rafte te  larta: 900 mm

Me 4 rafte te  larta: 120 mm

Me 5 rafte te larta: 155 mm


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Raft-organizues-prej-druri-bamboo Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
permasa

tre rafte, kater rafte, pese rafte

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat