, ,

Aromatizues dhe lageshtues per ajrin Xiaomi ne shitje

Xiaomi

2,500L

AROMATIZUES DHE LAGESHTUES PER AJRIN XIAOMI

Aromatizues dhe lageshtues per ajrin leshon nje arome te kendeshme edhe qetesuese ne formen e mjegulles.

Ka funksionin i lagështimit duke shtuar lageshti ne ajer kur ambientet jane te thata, per t’ju ndihmuar te flini me mire, te kolliteni me pak dhe te lehtesoni sinuset e thata.

Dizajn portativ me kapacitet 120ml dhe meret kuda me vete ne zyre ,ne shtepi ose ne ambient ku ju lexoni ose ushtroheni.

Ky lageshtues Xioami ka te integruar edhe nje drite me sensor gjate nates.

 

Specifikat:

Materiali: ABS + PP plastike
Ngjyra: E bardhe
Kapaciteti i rezervuarit te ujit: 120ML
Fuqia: 5W
Ndriçimi: Fener
Funksioni: Aromaterapia, lageshtimi, drita e nates
Koha e atomizimit: 6 ~ 10 ore


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: i-2120711 Kategori: , ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Xiaomi

color

White & Rose

LLoji

Aromatizues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat