,

Organizues rrobash 45*40*30 cm


690L

CANTE PER MBAJTJEN E RROBAVE

Cantat jane perfekte per vendosjen dhe organizimin e rrobave tuaja.

Ideale per te kursyer kohe dhe per te shmangur rremujen.

Dizajne inovative qe pershtaten lehtesisht me ambientin tuaj.

Material i cilesise se larte dhe siguron perdorim afatgjate.

Permasa: 45*40*30 cm

Ndihmojne ne mbajtjen sistematike dhe te organizuar te rafteve tuaj.

SKU: t0263 Kategori: ,
Përmasa45 × 40 × 30 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat