, , ,

Organizues Kozmetike me Pasqyre – Bli Online


1,990L

ORGANIZUES KOZMETIKE ME PASQYRE – BLI ONLINE

Organizues make-upi me Pasqyrë të Rrotullueshme

Mbajtësi i kozmetikes  përbëhet nga sirtare dhe mbajtese me ngjyra te kendshme, duke treguar bizhuteritë tuaja dhe organizuar ato.

Modeli  elegant dhe modern i ruajtjes shton përsosjen e çdo koleksioni kozmetike tuajin.

Organizoni make up-et dhe bizhuteritë tuaja me kutinë më të mirë kozmetike të disponueshme sot.

Kutia është bërë nga plastika premium që mund të lahet dhe pastrohet lehtë.

Eshtë projektuar në mënyrë të përsosur për të mbajtur dhe ruajtur të gjitha sendet tuaja nga renia, gervishtjet, pluhurat apo demtime te tjera.

Organizuesi i kozmetikës ka aq shumë përdorime saqë bën një dhuratë perfekte për femrat.

Mund të vendoset në një dhomë gjumi,tualet, apo dhomë ndenjie.

Nese deshironi te sistemoni te gjitha produktet tuaja  kozmetike ne nje cante portative ky eshte organizuesi i duhur!

Mbrojini aksesoret nga pluhurat dhe demtimet, gjithashtu kurseni hapesiren ne shtepine tuaj.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Organizues Kozmetike me Pasqyre Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat