, ,

Organizues dollapi me nivele të zgjerueshme – Cupboard organiser

Te ndryshme

  • Organizues per kuzhinen tuaj.
  • I zgjerueshem me tre nivele.
  • Dizajn modern dhe praktik.
  • Mund te vendosni kavanoza te madhesi te ndryshme.

2,990L

ORGANIZUES DOLLAPI ME NIVELE TE ZGJERUESHME 

Kjo zgjidhje praktike e magazinimit ndihmon në organizimin e kaosit të dollapit.

I dizenjuar per prakticitet ai përmban nivele të zgjerueshme që ju lejojne të shihni dhe të përdorni me lehtësi sendet e ruajtura në pjesën e pasme.

Ka permasa te pershtashme per dollapet e kuzhines tuaj. Vendosni kavanoze me permasa te ndryshme dhe zgjeroni hapesiren  e organizuesit sipas deshires. 

I perbere nga material plastike cilesore, eshte rezistent ndaj peshave te ndryshme te kavanozeve qe do i vendosni. 

Dizajni me 3 nivele përmirëson organizimin, shikueshmërinë dhe aksesin në rafte.

Karakteristikat: organizues dollapi bli online ne ibuy al

Lehtë për tu përshtatur dhe rregulluar.

I përshtatshëm për raftet e kuzhinës me thellësi mbi 10,25 inch

Përmasat: kompakte 3.63 H x 16.5 W x 10.25 D inch.

I zgjeruar plotësisht 3.63 H x 24.5 W x 10.25 D inch .

Organizatori i raftit mund të shkojë nga 16.5 inch në 24.5 inch i gjerë.

Mund te vendoset dhe hiqet lehtesisht.

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al!

SKU: i2010045 Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

LLoji

Organizues kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat