,

Organizues Portativ – Bli Online

Te ndryshme

2,990L

ORGANIZUES PORTATIV 

Nje dollap i vogel portativ eshte ajo cka ju duhet per te shmangur rremujen ne dhomen tuaj.

Me kater sirtare ju mund te organizoni ne menyre perfekte sendet vetjake, duke kursuer hapesire ne ambientet tuaja.

E pajisur me kater kembe ne bazen e tij, sendet tuaja do te jene te sigurta. Nuk rreshket, mban te sigurte gjithcka vendosni ne te.

Me nje dizajn teper terheqes por dhe te pershtatshem  per cdo ambient, organizuesi eshte praktik dhe funksional.

Dimensionet e tij jane 13.6  x 10.0 x 18.9 cm, cka e bejne kete dollap te vogel portativ teper te lehte per ta pershtatur ne kende te ndryshme te ambientit tuaj apo per  ta zhvendosur.

dollap portativ bli online ne ibuy al

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al

 

SKU: organizues-portativ Kategori: ,
brands

Te ndryshme

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat