, ,

Paisje per zierjen e vezeve Lexical


  • Paisje per zierjen e vezeve
  • Perbehet prej pllakave celiku inoks
  • Mban deri ne 7 kokrra veze dhe i zien njekohesisht
  • Materiali i plastikes ABS
  • Kapak transparent

1,690L

ZIERES VEZESH LEB-1301

Shijoni mengjeset tuaja me paisjen e cila largon rremujen dhe lehteson ngarkesen tuaj.

Paisja arrin te mbaje deri ne 7 kokrra veze dhe i zien ato njekohesisht. Materaili prej te cilit perbehet ky produkt eshtecelik inox dhe ne pjesen e jashtme prej plastikes se cilesise se larte ABS, pa asnje permbajtje kimikate per te cilin ju mund te shqetesoheni.

Zieresi i vezeve ka nje kapak transparent qe ju ndihmon te shihni kur ushqimet apo vezet jane gati edhe i jep produktit temperaturen e nevojshme qe i duhet per gatim.

Ai pastrohet lehtesisht me nje rrobe te lagur dhe ze pak hapesire ne kuzhine tuaj.

ZIERESE VEZESH PER 7 KOKRA NJEKOHESISHT

  • Zien pervec vezeve edhe produkte te tjera ushqimore
  • Perbehet prej pllakave celiku inoks
  • Mban deri ne 7 kokrra veze dhe i zien njekohesisht
  • Materiali i plastikes ABS
  • Kapak transparent
SKU: L2210108 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat